Beykoz Gürcüleri Çayır Festivali'nde buluştu

Beykoz Gürcüleri Çayır Festivali'nde buluştu

Beykoz Çayır Festivali Beykoz Batum Havalisi Yardımlaşma Derneği ile Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nı ağırladı. 

Anadolu'nun farklı yörelerinden kültürel renklerin sergilendiği Beykoz Çayır Festivali Beykoz Batum Havalisi Yardımlaşma Derneği ile Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nı ağırladı. 

Tarihi Beykoz Çayırı'nda yapılan gecede Karadeniz Müziği'nin genç ismi Salih Yılmaz en güzel ezgilerini söyledi, Artvinliler Halk Oyunları Ekibi hareketli danslarını sergiledi.

Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Özbek, Batum Havalisi Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç, Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun ve ilçe sakinleri iştirak etti.

Katılımcılara seslenen Dernek Başkanları Ali Kemal Kılıç ve Mehmet Uzun selamlama konuşmasının ardından Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in selamını ileten başkan yardımcısı Yakup Özbek, Beykoz'da bulunan her yörenin ilçenin kardeşliğine güçlü bir katkı sunduğunu ifade etti.

Gecede söz alan dernek başkanları kültürel ve sosyal faaliyetlerine destek veren Beykoz Belediyesi'ne teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.