Beykoz'da devlet millet buluşmaları devam ediyor

Beykoz'da devlet millet buluşmaları devam ediyor

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı tarafından başlatılan ‘Halk Buluşmaları' devam ediyor.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı tarafından başlatılan ve uzun süredir devam ettirilen ‘Halk Buluşmaları' kapsamında vatandaşın ayağına gidilen ziyaretlerde sorunlar dinlenerek yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuluyor.

Muhtarlar sorunlarını anlattı

Mahalle ziyaretleri öncesi Beykoz Kaymakamlığı Toplantı salonunda 45 mahalle muhtarı ile bir araya gelen Kaymakam Ahmet Katırcı, rutin olan aylık olağan muhtarlar toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda muhtarlar, mahallelerin merkezi yönetime bildirilmesi gereken sorunlarını birebir aktarma şansı buldu. Sırası ile olabilecek talepler dosya halinde verilirken, acil olan  konular da sözlü olarak aktarıldı.

İshaklı ve Kılıçlı mahalleleri ziyaret edildi

Toplantı sonrası ‘Halk Buluşmaları' kapsamında Beykoz Kaymakamı Katırcı, İlçe Müftüsü Ali Efe, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu ve Genel Sekreter Murat Erdal tarafından İshaklı ve Kılıçlı mahallelerini kapsayan ziyaretler gerçekleştirildi. Ziyaretlere İshaklı Mahallesi Muhtarı Ali Balta ve Kılıçlı Mahallesi Muhtarı Engin Sevim de eşlik etti.

Kaymakam Katırcı, her iki mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldiği buluşmalar kapsamında yıllanmış kronik sıkıntılardan, güncel sıkıntılara kadar serbest sohbetler edip müdahale edilmesi gerekenleri not aldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.