Bu ŞOK sözler AK Beykoz'un kadın kolları başkanına ait!

Bu ŞOK sözler AK Beykoz'un kadın kolları başkanına ait!

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, yüzde 80'i kaçak yapıda oturan Beykoz halkına yönelik sert ifadeler kullandı.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, dün gece sosyal medya hesabı facebook üzerinden neredeyse yüzde 80'i kaçak yapıda oturan Beykoz halkına yönelik zehir zemberek açıklamalar yaptı. Yazısında “Devlete ait olan tapusuz yerlere, ormanlara ev bark yaparken kime sordunuz?”  diyen Zayıf, tapusu olmayan yerlerin çevrilerek ev yapıldığını, akıllılık edip yer çeviremeyenlerin ise haklarını helal etmediği yazdı.

Yüzde 10'u 2B, yüzde 74 civarının ise orman arazis olan Beykoz'da ikamet eden halkın neredeyse tamamının kaçak yapı üzerinde oturduğu bilinirken, iktidar partisinin Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı'nın bu tür bir çıkış yapması dikkat çekti.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf'ın tepki çeken ve daha sonra silmek zorunda kaldığı yazısı şu şekilde;

 “Tapusu olmayan yerleri çevirip çevirip ev yapmışlar. Sonra sanki hakkıymış gibi tapuda tapu. Yok buraları bizden alıp zengine satacaklar vs. Ama iş çözülünce 1 al 5'e sat. Hani sen buralarda doğmuş büyümüştün. Başka yerde nefes alamazdım. Hep bunları dinledik toplantılarda. Şimdi tapu sorunu çözüldü imar da imar. İmar da çıkmaya başladı şimdi 3 kat 5 kat hesabına geçildi. Ya kardeşim devlete ait olan tapusuz yerlere, ormanlara ev bark yaparken kime sordunuz? Bu imkanı size sağlayanlara beddua yerine bir teşekkür edin ya. Bakalım sizler gibi akıllılık edip yer çeviremeyen küçücük dairelere milyarlar verip tapulu ev alan yada onuda alamayıp maaşını yarısıyla kira ödeyen onca insan size hakkını helal ediyor mu? El insaf ya... Bu sözlerim parasıyla arsa alıp tapu bekleyenlere değil işin cılkını çıkaranlaradır

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.