Bakan Kaya'dan Beykoz'un 15 Temmuz gazisine taziye

Bakan Kaya'dan Beykoz'un 15 Temmuz gazisine taziye

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, trafik kazasında hayatını kaybeden Gazi Recep Halil Gültekin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Denizli'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden, 15 Temmuz Gazisi olan Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği Beykoz Şube Başkanı Recep Halil Gültekin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Gazi Recep Halil Gültekin'in Beykoz'daki evinde gerçekleşen taziye ziyaretine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürü Selim Çelenk katıldı.

Denizli'nin Sarayköy ilçesi Duacılı mevkiinde otomobilin tıra çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden, 15 Temmuz darbe girişiminde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Gazi olan Recep Halil Gültekin'in Beykoz'daki evinde ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya aileye taziye ziyaretinde bulundu.

Gültekin Ailesi ile bir süre sohbet eden Kaya, duyduğu üzüntüyü dile getirerek evden ayrıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.