Saadet Beykoz kongreye gidiyor

Saadet Beykoz kongreye gidiyor

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, 7. Olağan Kongre'sini gerçekleştirecek.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nda kongre heyecanı yaşanıyor. Teşkilat, 7. Olağan Kongresi için hummalı bir hazırlık yürütüyor. 17 Aralık 2017 Pazar günü yapılacak kongre öncesi yapılan istişareler neticesinde mevcut başkan Kaçmaz'ın  yeniden başkanlığa devam etmesine karar verildi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz yapmış olduğu açıklamada; “Saadet Partimizin Beykoz İlçe Başkanlık Divanında, İlçe yönetiminde, Mahalle başkanları ve Mahalle teşkilatlarında, Gençlik İlçe teşkilatında, Kadınlar İlçe Teşkilatında, ilçe İstişare kurulunda ve nihayet İl Başkanlık Divanında yapılan temayül ve istişare toplantılarından sonra, İl Başkanlığımız, üç yıldır sürdürdüğümüz Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığına yeniden aday olmamızı tebliğ etmiştir. İlçe kongremize hepinizi davet ediyorum. Bütün dava kardeşlerimin ve arkadaşlarımın dualarını ve desteklerini bekliyorum. Allah (c.c.) yar ve yardımcımız olsun.” ifadelerini kullandı.

Kongre, 17 Aralık 2017 Pazar günü saat 13:00 de Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.