Beykoz Dünya Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı

Beykoz Dünya Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı

Beykoz yine bir ilk yaşayarak Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı.

Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonası Beykoz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde yapıldı. 13 ülkenin katılımı ile Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonası Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde yapıldı.

Şampiyonanın Beykoz'da düzenlenmesi için Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Bülent Küçük ve Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Habip Küçükseymen yoğun çaba sarf ettiği öğrenildi.

Beykoz'un uluslararası tanıtımına katkı sağlayan organizasyonda dünya sporcuları müsabakalardan arta kalan zamanlarda Beykoz'un tarihi ve kültürel yerlerini gezme fırsatı buldular. 16-17 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenen organizasyona Toplam 13 ülkeden 72 sporcu katılırken başarılı olan sporcular madalya ile ödüllendirildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.