Beykoz'da STK'lar Kudüs için kıyama kalkıyor

Beykoz'da STK'lar Kudüs için kıyama kalkıyor

Beykoz'da faaliyet yürüten TÜGVA, Ensar Vakfı ve İHH öncülüğünde 15 STK, 'Beykoz'dan Kudüs'e Bin Selam' gecesi düzenliyor. 

ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmesinin ardından Türkiye'de çığ gibi yayılan protestolar Beykoz'da da devam ediyor. Beykoz'un TÜGVA, Ensar Vakfı ve İHH gibi STK'ların öncülüğünde 15 STK tarafından 'Beykoz'dan Kudüs'e Bin Selam' gecesi düzenleniyor. 

Dünyanın hemen her yerinde Müslümanlar tarafından büyük bir önem taşıyan ve son günlerde Amerika'nın aldığı kararla başta Türkiye olmak üzere tüm dünya Müslümanlarınca da tepkilere sebep olan Kudüs kararı için Beykoz'un önde gelen STK'ları ‘Kudüs Gecesi' düzenliyor.

Beykoz'da faaliyet yürüten TÜGVA, Ensar Vakfı ve İHH başta olmak üzere 15 STK tarafından ortaklaşa yürütülen 'Beykoz'dan Kudüs'e Bin Selam' gecesi 22 Aralık 2017 Cuma günü saat: 20.00'de R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.