Çavuşbaşı esnafından Mehmetçiğe anlamlı destek

Çavuşbaşı esnafından Mehmetçiğe anlamlı destek

Beykoz ÇavuşbaşıSarıyer Börekçisi ‘Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek için bugünkü satışını Mehmetçik Vakfı'na bağışlıyor. 

Türkiye'nin birçok yerinden, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek geliyor. Beykoz Çavuşbaşı'nda faaliyet yürüten Sarıyer Börekçisi de ‘Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek için bugünkü satışını Mehmetçik Vakfı'na bağışlıyor.

Çavuşbaşı Sarıyer Börekçisi'nin sahibi Dündar Ergin dükkanların camına “Bugünkü gelirimi Mehmetçik Vakfı'na bağışlıyorum” yazısını asarak bir günlük kazancını bağışlıyor. Ergin yapmış olduğu açıklamada “Afrin'de kardeşlerimiz, bu soğuk havalarda bizler için çatışıyor. Türk halkı olarak Mehmetçiğimizin sonuna kadar yanındayız. Devletimizin ihtiyacı yok biliyoruz ama bizim de katkımız olsun istedik. Allah hepsinden razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.