AK Parti İstanbul da kaç ilçe başkanı değişiyor… Beykoz?

AK Parti İstanbul da kaç ilçe başkanı değişiyor… Beykoz?

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak aralarında Beykoz'un da olduğu ilçe başkanları ile toplantı yaptı.

İl Başkanı Şenocak göreve gelir gelmez ilçe başkanları, belediye başkanları, İstanbul milletvekilleri ve diğer teşkilat mensuplarıyla değerlendirme toplantıları yapmıştı.  Bu toplantılar ve istişareler sonucunda AK Parti İstanbul ilçeleri için kongre tarihleri ile beraber gidecek ve kalacak olan ilçe başkanlarının da isimleri de netleşmiş oldu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile 2 saate yakın bir görüşme yaptığı öğrenildi. Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın da katıldığı görüşmede İstanbul ilçe başkanlarının masaya yatırıldığı belirtildi. 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptığı görüşmenin ardından Beykoz'un da aralarında olduğu ilçe başkanlarını İl binasında topladığı öğrenildi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Şenocak'ın yeni dönemde Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ile çalışmayacağını tebliğ ettiği öğrenildi.

Beykoz'un da aralarında olduğu yaklaşık 25 ilçe başkanının değişeceği söylenen AK Parti İstanbul'da göreve devam edilecek olası ilçeler ise şöyle: Sancaktepe, Beyoğlu, Beşiktaş, Şile, Ümraniye, Sultanbeyli, Pendik, Çekmeköy, Sarıyer, Şişli, Arnavutköy, Bağcılar, Küçükçekmece, Güngören 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.