Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'a geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katılacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Beykoz Başkanlığı'nca düzenlenecek olan 6. Olağan İlçe Kongresine katılmak üzere 15 Nisan 2018 Pazar günü Beykoz'a geleceği öğrenildi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nı 2019 seçimlerine taşıyacak kadroların belirlendiği kongre süreci devam ediyor. Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Gürkan'ın tekrar aday yapılmadığı AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nin tarihi kesinleşti. 15 Nisan 2018 Pazar günü saat 17:00'da R. Şahin Koktürk Spor Salonu'nda yapılacak olan 6. Olağan Kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı öğrenildi.

Beykoz ilçe başkan adayının belirlenmesi çalışmalarının ise sonuna yaklaşıldı. Genel Merkez Teşkilat Komisyonu ve İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak geçtiğimiz günlerde M. Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, Deniz Soytemiz, Kadir Alarçin, Necati Ak, Gaye Zayıf ve Ahmet Deliak ile mülakat gerçekleştirdi. Gözler AK Parti Genel Merkez tarafından verilecek karara çevrildi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.