Komiser yardımcılarının abisi Beykoz'da yakalandı

Komiser yardımcılarının abisi Beykoz'da yakalandı

İstanbul Kaçakçılık Suçları ile Mücadale Şube Müdürlüğü ile MİT'in ortak çalışmada, FETÖ'nün Beykoz'daki gaybubet evi tespit edildi.

İstanbul Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şube Ekipleri, KHK ile KOSGEB'den ihraç edilen FETÖ'nün emniyet mahrem yapılanmasının imamı olan Abdülkadir O.'nun Beykoz'da saklandığı Gaybubet Evi'nde (Güvenli Ev) gözaltına alındı.

CAMİ AVLUSUNA SAKLANDI  

Operasyon sırasında kocasının yakalandığından haberdar olan B.O. evinin yakınında bulunan Göztepe Camisine saklandı. Polis, B.O.'yu cami avlusunda yakaladı. Abdülkadir O.'nun 2006 ile 2012 yılları arasında polis akademilerinden mezun olan komiser yardımcılarının imamı olduğu ortaya çıktı. KOSGEB'de Kobi uzmanı olan Abdülkadir O.'un FETÖ'nün şirketleri ve kağıt üzerinde kurulan hayali şirketlerine usulsüz devlet teşviği verilmesini sağlayan kişi olduğu kaydedildi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.