Beykoz'un yeni işletmelerine ruhsatları teslim edildi

Beykoz'un yeni işletmelerine ruhsatları teslim edildi

Beykoz Belediyesi'ne ruhsat talebinde bulunan şirketlerin belgeleri, bizzat Başkan Çelikbilek tarafından teslim edildi.

İlçe sakinlerine ve esnafa kaliteli, çağdaş ve hızlı hizmet sunan Beykoz Belediyesi'ne ruhsat talebinde bulunan ve başvurusu kabul edilen şirketlerin belgeleri, bizzat Başkan Çelikbilek tarafından teslim edildi.
        
Hizmet kalitesini artırarak sürdüren ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutan Beykoz Belediyesi tarafından başvuruda bulunan yeni işletmelerin ruhsatları işyerlerinde teslim ediliyor. Ruhsatlarını işyerinde teslim almaktan memnun olan esnaf, uygulama dolayısıyla Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi'ne teşekkür etti. 
 
Uygulama kapsamında bazı işyerlerini ziyaret ederek ruhsat teslimi yapan Başkan Yücel Çelikbilek, belediye ve esnaf ilişkisinde karşılıklı memnuniyete yönelik çalışmalara önem verdiklerini belirterek, işletmelere yönelik denetimlerin takibinin de periyodik olarak sürdürüldüğünü söyledi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.