AK Parti Beykoz gençliği de kongreye gidiyor

AK Parti Beykoz gençliği de kongreye gidiyor

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, 'AK Parti ile Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor' sloganı kongreye gidiyor. 

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, 'AK Parti ile Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor' sloganı kongreye gidiyor. 18 Nisan Çarşamba günü saat 19.00'da Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde yapılacak olan 5. Olağan kongrede mevcut başkan Furkan Çeliker görevine devam edecek.

Geçtiğimiz yıl referandum sürecinde Mehmet Güler'in istifası sonrası vekaleten atanana Furkan Çeliker, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş ve İstanbul İl Gençlik Kolları başkan Av. Taha Ayhan onayı ile Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na tekrar aday gösterildi. 18 Nisan Çarşamba günü saat 19.00'da Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde yapılacak olan 5. Olağan kongrede görev almak isteyen herkes parti teşkilatına davet edildi.

Furkan Çeliker: Gece gündüz demeden çalışacağız

Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker yapmış olduğu açıklamada yaş haddinden dolayı yollarını ayırmak zorunda kalan dava arkadaşlarına çalkantılı her süreçte bir ekip bir aile olmanın gereğini getirdikleri için teşekkür ederken küskünlükleri bir tarafa bırakıp 2019'da yapılacak olan bütün seçim çalışmaları için herkese kapılarını açık tuttuklarını ifade etti. “Yeni ilçe Başkanımız M.Hanefi Dilmaç'ında dediği gibi bu bayrağı en yükseğe çıkarabilmek için teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Dün dünde kalmıştır. Biz ise gelecek için Büyük Türkiye için çalışıyor ve mücadele ediyoruz. Bu perspektifte şahsi küskünlükler ve kırgınlıkları aramızda tutamayız. Biz dünden daha büyük biz olmalıyız.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.