Beykoz'un yeni meclis üyesi Mehmet Demir oluyor

Beykoz'un yeni meclis üyesi Mehmet Demir oluyor

CHP Meclis Üyesi Mehmet Gürel'in milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından boşalan meclis üyeliği görevine Mehmet Demir geliyor.

İBB ve Beykoz Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mehmet Gürel, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri'nde milletvekili aday adayı olmak için istifa etti. Yalova'dan aday adayı olması beklenen Gürel'in yerine ise kimin İBB ve Beykoz meclis üyesi olacağı tartışma konusu oldu.

CHP Meclis Üyesi Mehmet Gürel milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından boşalan İBB ve Beykoz Belediyesi meclis üyeliği görevine kimin geleceğine İlçe Seçim Kurulu karar verecek. Alınan bilgilere göre İBB Meclis Üyeliğine Beykoz Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi Furkan Köse, Beykoz Belediyesi meclis üyeliğine de CHP'li yedek üye Mehmet Demir'in geleceği belirtiliyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.