Yeminli Tercüman Hizmeti - Protranslate

Yeminli Tercüman Hizmeti - Protranslate

Günümüzde globalleşen ekonomi ile birlikte yükselen yerli değerlerimiz olan bütün firmaların ve aynı zamanda uluslararası bütün iletişim ağlarının en büyük ihtiyacı şüphesiz ki kaliteli, hızlı ve doğru çeviri hizmetidir. Bu yüzden Protranslate bu ihtiyacın karşılanabilmesi için sektörünün lideri haline gelmiş bulunmaktadır. Sunduğu Yeminli Tercüman Hizmeti - Protranslate firmasını günümüzün ve geleceğin en büyük online tercümanlık ofisi haline getirmiştir.

İçerisinde barındırdığı yüzlerce freelance yeminli tercümanı ve online olarak 7/24 hizmet veren destek ekibi sayesinde akıllarda hiçbir şekilde ünlemler ve soru işaretleri bırakmayan Protranslate; kelime bazlı çeviri yapan, basit çeviri yazılımlarının bulunduğu günümüzde 'çeviri' konusunda çıtayı yükseltiyor. Ayrıca Protranslate Tercüman Şirketi, sunduğu profesyonel çeviri hizmetleri ve hataya yer bırakmayan editörlük hizmetleri ile birlikte dünya çapında bir isim olma yolunda hız kesmeden büyümeye devam etmektedir.

Gerek Paraphrasing hizmetleri ile sundukları kusursuz makale özgünleştirme işlemleri ve gerekse de bu özgünleştirmeler ve bütün akademik makale çeviri işlemlerindeki kusursuz kontrolleri sayesinde müşterilerinin olumlu geri dönüşlerinden ve güler yüzlerinden başka bir şey toplamamaktadırlar. Akademik makalelerden kasıt sadece büyük şirketlerin değil, aynı zamanda orta ölçekli her türlü işletmenin, küçük işletmelerin (esnaf), öğrencilerin ve avukatların bile ihtiyaç duyabileceği medikal, hukuki, mesleki, mühendislik ve teknik bilgi içeren metin türlerinde tam profesyonel çeviri yapabilme yetisidir.

Özellikle bu tür profesyonel alanlarda her zaman ortaya çıkan sonuçlar tatmin edici olamayabiliyor. Bu yüzden Protranslate bu uyuşmazlığı sektörden tamamen çıkarmak adına çok kaliteli bir hizmet anlayışı ile hem herkesin anlık olarak online şekilde işlemlerini gerçekleştirmesinde, hem de hizmet sonrası hizmet prensibi ile bütün çeviri işlemleriniz bittikten sonra da istediğiniz anda bütün soru işaretlerinizi giderebilmekte büyük profesyonellik sergilemektedir. Kurumsal olarak bütün çeviri işlerinde tam güven veren Protranslate gizli kalmasını istediğiniz belgelerinize de en az sizler kadar önem veriyor ve belirli sınırlar içerisinde çeviri ve düzenleme işlemlerini gerçekleştiriyor. İster elden kargo ile bu belgelerinizin çevirilmiş ve raporlanmış haline ulaşabilir, isterseniz de anlık olarak Protranslate Online Çeviri Ofisi'nin internet sitesinden çevirilmiş belgenizi güvenle indirebilirsiniz. SSL sertifikası ile online platformlarda güvenliği üst düzeyde tutan Protranslate, online veri aktarımlarında veri kaybı yaşatmıyor, verilerinizi, belgelerinizi koruyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.