Beykoz'dan Bulgaristan'a gönül köprüsü kuruldu

Beykoz'dan Bulgaristan'a gönül köprüsü kuruldu

Beykoz Müftülüğü tarafından Bulgaristan'da Türk azınlığın yoğun yaşadığı yerlerden biri olan Burgaz'da iftar yemeği verildi.

Beykoz Müftülüğü tarafından hayırseverlerinin katkıları ile Bulgaristan'da Türk azınlığın yoğun yaşadığı yerlerden biri olan Burgaz'ın Osmanköy kasabasında verilen iftar yemeğine yüzlerce Müslüman katıldı.

Ramazan ayının manevi atmosferinin doyasıya yaşandığı program kapsamında düzenlenen programda Beykoz Müftüsü Ali Efe, Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Murat Ekici'de yer aldı. Köy halkının yoğun ilgi gösterdiği iftarda Türkiye'den gelen bu gibi ziyaretlerden ve desteklerden duyulan memnuniyet dile getirildi.

Beykoz Müftülüğü adına  Müftülük Şefi Yusuf Turgut Koto, Hasan Yavuz Camii İmam Hatibi Halit Öksüz, Yeni Camii Müezzin Kayyımı Hüseyin Avni Bıyık organizasyonda görev alarak, iftar programının başarılı şekilde gerçekleşmesine katkıda bulundular.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.