Albayrak Beykoz da konuştu: Kandili tarihe gömeceğiz!

Albayrak Beykoz da konuştu: Kandili tarihe gömeceğiz!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Beykoz'da İncirköy ve Tokatköy Mahallesi sokak iftarlarına katıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Kandil operasyonuna ilişkin, 'Kandil'in nefesi kesildi, artık son günlerini  yaşıyor. 10 yıllardır bu ülkenin annelerini ağlatan, evlatlarını öksüz, yetim  bırakan terör belasının inlerine girdiğimiz son günler. Kandil'i tarihe  gömeceğimiz yeni bir dönemin eşiğindeyiz.' dedi.

Albayrak, önce Beykoz Vakfı Konferans Salonu'nda genç seçmenlerle bir araya gelerek sorularını cevapladı. Sonrasında Beykoz Belediyesi tarafından Tokatköy'de düzenlenen  sokak iftarında vatandaşlarla sohbet etti, ardından İncirköy Mahallesi'ndeki sokak iftarına katılarak gündemi değerlendirdi.  

Yeni bir dönemin eşiğindeyiz

Burada halka hitap eden Bakan Albayrak, bugün itibarıyla Mehmetçiğin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan terörün kökünü kazımak için  talimat aldığını belirterek, 'Uçaklar havadan, askerler tanklarla  karadan ilerliyor adım adım. Kandil'in nefesi kesildi, artık son günlerini  yaşıyor. 10 yıllardır bu ülkenin annelerini ağlatan, evlatlarını öksüz, yetim  bırakan terör belasının inlerine girdiğimiz son günler. Kandil'i tarihe  gömeceğimiz yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Artık ne yüksekteki dağlar ne de yerin  dibi, nereye gizlenirlerse gizlensinler, Kandil'i tarihe gömeceğiz.' İfadelerini kullandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak iftar sonrası Beykoz'un kanaat önderleri ve önde gelenleri ile Beytaş Teras Cafe'de bir araya geldi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.