Beykoz'da evleri su bastı araçlar mahsur kaldı!

Beykoz'da evleri su bastı araçlar mahsur kaldı!

İstanbul'da öğleden sonra etkili olan yağmur nedeniyle Beykoz'da bazı evleri ve iş yerlerini su bastı. Araçlar yolda mahsur kaldı.

Öğleden sonra aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle İstanbul'un bazı ilçelerinde su baskınlarına neden oldu. Beykoz'da da etkili olan yağış nedeniyle bazı evleri ve işyerlerini su bastı. Bazı yollarda su birikintileri oluşurken, araçlar mahsur kaldı.

Küçüksu Caddesi üzerinde bulunan bir işyeri de sulara teslim oldu. İşyeri sahibi ve çalışanlar ellerine aldıkları kovalarla suyu tahliye etmeye çalıştı. Maddi hasara uğradığını belirten işyeri çalışanı yetkililerden yardım istedi.

ARAÇLAR MAHSUR KALDI

Yağmur nedeniyle bazı yollarda su birikintileri oluştu. Spor Akademisi önü ve Cumayolu Caddesi'nde araçlar mahsur kaldı. Ekipler suyun tahliyesi için çalışma başlattı. Öte yandan aracıyla burada mahsur kalan bir kişi yetkililerin yardım talebini geri çevirerek, suların çekilmesini bekledi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.