Belediye yeni hizmet binası ve kültür merkezi açıldı!

Belediye yeni hizmet binası ve kültür merkezi açıldı!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in katkılarıyla yaptırılan belediye hizmet binası ve kültür merkezi Kars'ın Selim ilçesinde hizmete girdi.

Beykoz Belediye Başkanı yücel Çelikbilek'in, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun'un özel girişimleriyle memleketi Kars'ın Selim ilçesine kazandırdığı yeni belediye hizmet binası ve kültür merkezi hizmete girdi.

Selim Yeni Belediye Hizmet Binası ve Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi'nin açılış törenine, Beykoz'dan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları Mahmut Gülbasar, Yakup Özbek, Tacettin Aksu ve Salih Elmas, AK Parti meclis üyeleri Sinan Çıtlak, Bilal Karabacak ve Tuncer Dede, CHP Meclis Üyesi Yılmaz Işık, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan ile AK Parti Beykoz ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in katkılarıyla yapılan yeni belediye hizmet binası ilçenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir şekilde inşa edildi. İçerisinde devasa sinema salonu ve konferans salonu da bulunan hizmet binasında belediyenin tüm birimleri hizmet verecek. Eski belediye binası da yıkılarak kent meydanına dönüştürülecek.

Yücel Çelikbilek: Özel girişim ve ilişkiler marifetiyle yapıldı

Açılış töreninde konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yeni hizmet binası ve kültür merkezinin Selim Belediye Başkanı Colkun Altun'un özel girişimleri ve ilişkileri marifetiyle yapıldığına dikkat çekti. Başkan Çelikbilek sözlerinin devamında; “Dostlar bugün açılışını hep birlikte yaptığımız Selim Hizmet Binası ve Kültür Merkezi inşallah çok güzel hizmetler verecek. Sağ olsunlar Kültür Merkezine benim adımı vermişler. Aslında o isim size yani Selim'e aittir. Çünkü ben de Selimliyim. Aslında bu isim Selim Belediye Başkanınındır diyeceğim ama kendisi kabul etmeyecek.“ ifadelerini kullandı.

Yapmamız gereken görevleri yapacağız

AK Parti belediyeciliğinin önemine de işaret eden Çelikbilek: “Özellikle Türkiye'deki bütün farklı siyasi partilerin belediyeleri ve her kim olursa olsun hizmet etmek için bir gayretleri vardır. Ama bizler AK Parti Belediyeleri, değerli devlet başkanımızdan gördüğümüz alışkanlıklarla hizmetleri dünyanın her tarafına taşıma gayreti içerisindeyiz. 81 ilin daha çok ötesinde orta doğudaki kardeş belediyelere de hizmet getiriyoruz. Yani bu toprakların geçmişinden aldığı o yüksek değerli anlayışla bu anlayışı dünyanın her tarafına götürmeyi bir görev biliyoruz. İşte bunu bilmemesi sonucudur ki bütün dünya insanları bize kardeş olmanın heyecanını ve sevincini yaşıyorlar. Allah korusun bizim başımıza gelen bir sıkıntıdan en çok onlar rahatsız oluyor. Onlar Türkiye Cumhuriyeti için, özveriden dolayı de sizin gönlünüzün zengin olmasından dolayı dua ediyorlar. Bu ülke çevresinde ateş çemberindeki ülkelerdeki kardeşlerini nasıl bağrına bastı ise dünya bunu büyük bir hayranlıkla izliyor. Türkiye'nin en sonunda üç buçuk milyon Suriyeli kardeşlerimizle birlikte diğer mazlum ve mağdur ülkenin insanlarını kardeşçe bağrına bastı. O insanları muhacir olarak görüyoruz ve onlara hizmet yapmanın ne büyük bir nimet olduğunu da biliyoruz. Kendinizle gurur duyun ve Rabbimize şükredin. Böyle bir milletin evladı olmak hiç kimseye nasip olmaz. İşte hep beraber böyle bir milletin şerifiyle dünyada yapmamız gereken görevleri yapacağız.” şeklinde konuştu.

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun da konuşmasında; göreve geldiği günden bu zamana kadar altyapı ve üstyapı anlamında çok güzel atılımlar yaptıklarını ve çok güzel hizmetler verdiklerini söyleyerek AK Parti Belediyeciliğin temel anlayışında da hakka ve halka hizmet anlayışı olduğuna dikkat çekti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.