Beykoz'da Karadeniz fıkrası gibi çalışma

Beykoz'da Karadeniz fıkrası gibi çalışma

Beykoz Rüzgarlıbehçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde yeni elektrik direkleri kaldırımların ortasına dikildi. 

Beykoz'un çeşitli yerlerinde yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarında kurumların koordinasyon halinde çalışmamaları sonucu ortaya çıkan manzaralar vatandaşı isyan ettiriyor. Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki kaldırımların ortasına dikilen yeni elektrik direkleri tepkiye neden oldu.

Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde elektrik direklerini ve hatları yenileme çalışmaları yapılıyor. Yol kenarında bulunan eski direklerin yerine dikilen yeni elektrik direklerinin cadde boyunca yola sıfır şekilde veya kaldırımın ortasına dikilmesi görenleri şaşırtıyor.

Sosyal medyada da tepkilere neden olan çalışma vatandaş tarafından ‘Karadeniz fıkrası gibi' yorumlarına neden olurken kaldırımın ortasına dikilen direk yüzünden engelli vatandaşlar, bebek ve pazar arabalı insanların eziyet çekeceği vurgulandı. Sürücüler ise özellikle akşam karanlığında yola sıfır olan söz konusu elektrik direklerinin olası kazalara ve tehlikelere davetiye çıkaracağını düşünüyor. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.