Beykoz'a yatırım 1.5 milyar lirayı bulacak!

Beykoz'a yatırım 1.5 milyar lirayı bulacak!

Beykoz'da inşaatının büyük bir kısmı tamamlayan Mesa, Çubuklu 28 projesinin satışlarına başladı.

Sektöründe yaklaşık 50 yılı geride bırakan MESA Beykoz Çubuklu'da MESA Orman projesinden sonra Mesa Çubuklu 28 projesiyle bölgeye katma değer sağlayacak az katlı ve özgün mimarisiyle ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı daha sunuyor. 80 bağımsız bölüm ve bir ticari alanı öne çıkan butik projede anahtar teslimleri gelecek yıl yapılacak. MESA Çubuklu 28'deki daireler, 1 milyon 359 bin lira İle 4 milyon 493 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.

5 ay önce bölgede Mesa Orman projesini satışa sunduklarını hatırlatan Mert Boysanoğlu, 'Yeni bir projeye daha başlayacağız. Böylece Beykoz'a yaptığımız yatırım tutarı 1.5 milyar lirayı bulacak' dedi.

Düşler Vadisi Riva görücüye çıkıyor

Öte yandan Beykoz'un en değerli lokasyonlarından Riva yeni konut projeleri ile yeniden gündemde. Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray'ın Riva arazisinde hayata geçirilecek Düşler Vadisi Riva bugün tanıtılacak.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Yılmaz inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz'ın katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında projenin detayları kamuoyuna açıklanacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.