Bayram Şenocak sürpriz Beykoz ziyareti

Bayram Şenocak sürpriz Beykoz ziyareti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Beykoz İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Beykoz hakkındaki plan ve projeler ile güncel konular değerlendirildi.

Teşkilat mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği ziyarette AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayberk Cengiz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile 3 kademe ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle başkanları hazır bulundu.

Basına kapalı gerçekleşen ve rutin bir istişare toplantısı olduğu ifade edilen görüşmede; İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ‘in ilçedeki mevcut çalışmalar ile planlanan projeler hakkında bilgilendirme yaptığı öğrenildi. Başbaşa görüşmelerin ardından İl Başkanı Bayram Şenocak teşkilat mensuplarına hitap ettiği belirtildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.