Bayram Şenocak'ın ikinci durağı Beykoz Belediyesi

Bayram Şenocak'ın ikinci durağı Beykoz Belediyesi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak Beykoz Belediyesi'ni ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, sabah saatlerinde geldiği AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın ardından Beykoz Belediyesi'ni ziyaret etti. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından ağırlanan Bayram Şenocak'a ilçeye dair hizmet ve yatırımları içeren bir sunum yapıldı ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.  

Ziyarette AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ile Beykoz Belediyesi başkan yardımcıları hazır bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ziyareti için Bayram Şenocak'a teşekkür ederek bir hediye takdim etti. Başkan Şenocak da ilçeye yapılan başarılı hizmetlerin devamını diledi.

Bayram Şenocak, sunumun ardından “Sıfır Atık Projesi”nin yürütüldüğü belediye yemekhanesi ile yakında hizmete açılacak olan Beykoz Belediyesi Meclis Binası'nda incelemeler yaptı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.