Beykoz'da düğün gibi sünnet merasimi

Beykoz'da düğün gibi sünnet merasimi

AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Deniz'in oğlu Metehan Deniz erkekliğe ilk adımı attı.

AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Deniz ile Leyla Deniz'in oğlu Metehan Deniz erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet merasiminde Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu (Mehteran) takımı da katılarak, misafirlere kısa bir konser verdi.

Çavuşbaşı Kasrı'nda gerçekleştirilen sünnet töreninde AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Gülbasar, Salim Öztürk ve Tacettin Aksu, Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Ali Bilir ile AK Parti Beykoz İlçe yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve Deniz Ailesi'nin akraba dost ve sevenleri katıldı.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma Döğücü, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Deniz Soytemiz, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Eyüp Salih Elmas ve Pakkan Okulları, sünnet merasiminin yapıldığı Çavuşbaşı Kasrı'na çelenk göndererek Deniz Ailesini tebrik etti.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan sünnet merasiminde katılımcılara yemek ikramının ardından tören, takı merasimi ile devam etti. 7 yaşındaki Metehan Deniz sünnet merasimine katılan misafirlere teşekkür ederek 'düğünüme de beklerim' sözü salonda gülüşmelere neden oldu. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.