Remzi Şen Beykoz yerel basınıyla bir araya geldi

Remzi Şen Beykoz yerel basınıyla bir araya geldi

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Remzi Şen, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olan KASDER (Kastamonulular Dayanışma Derneği) Genel Başkanı İnşaat Mühendisi Remzi Şen, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Aday adaylık başvurusunun ardından seçim çalışmalarının startını veren İnşaat Mühendisi Remzi Şen, ilk toplantısını ilçede görev yapan yerel basın temsilcileri ile yaptı. Aday adaylık başvurusu ile ilgili olarak Likoz Cafe'de KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Remzi Şen, aday adaylığı ile ilgili değerlendirmede bulundu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına resmi müracaatını yaparak, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde Beykoz Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyuran Şen, Beykoz'a dair düşüncelerini ve hedeflerini anlattı. 2004 yılında Beykoz'a gelerek çeşitli ticari faaliyetlerde bulunduğunu belirten Şen, uzun yıllar Demokrat Parti'de birlikte siyaset yaptığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile adaylık sürecinde istişare ettiklerini söyledi. Beykoz'un mülkiyet sorunu başta olmak spordan turizme, kültürel çalışmalardan işsizliğe her alanda projelerin hazır olduğunu ifade eden Remzi Şen, AK Parti ile Kastamonulular arasında bir problem varmış gibi yansıtanlara asla taviz vermeyeceklerini, hemşerilerinin her zaman AK Parti'nin yanında olacağını vurguladı.

Karşılıklı sohbet havasında yaklaşık 3 saati aşkın gerçekleşen toplantıda soruları samimiyetle cevaplayan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Remzi Şen seçim startını vermiş oldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.