Saadet Partisi Beykoz'da aday arayışı sürüyor

Saadet Partisi Beykoz'da aday arayışı sürüyor

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz aday tespit çalışmalarının sürdüğünü ve kazanacak bir adayla seçime gireceklerini söyledi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve ilçe yöneticileri, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde çeşitli ziyaretler yaparak fikir alışverişinde bulunuyor.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve SKM Başkanı İbrahim Kalaycı ile beraberindeki heyet ilk olarak Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Beykoz İlçe Başkanı Rıza Gik ve yönetimini ziyaret ettiler. Heyet daha sonra İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliğini ve Başkan Uğur Yoleri'yi de ziyaret etti.

Ziyaretlerde gelenek haline gelen Merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ‘Davam' kitabı hediye edilirken İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz yapmış olduğu açıklamada aday tespit çalışmalarının titizlikle sürdüğünü ve kazanacak güçlü bir adayla seçime gireceklerini ifade etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.