Akif Hamzaçebi Beykoz adaylığına son noktayı koydu!

Akif Hamzaçebi Beykoz adaylığına son noktayı koydu!

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi Beykoz adaylığı ile ilgili konuya noktayı koydu.

Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in  'İstanbul'un Beşlisi' yazısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Beykoz'a Akif Hamzaçebi'yi yakıştırdığını söylemesi Beykoz Güncel Haber aracılığıyla Beykoz'da gündem olmuştu.

Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz ile görüşen CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, Yalçın Bayer'e gönderdiği mesajda “Yalçın Bey günaydın. CHP Genel Sekreteri bir ilçeye aday olmaz. Kadıköy Beşiktaş bile olsa bu böyledir.  Genel Sekreteri bir ilçeye aday düşünmek Genel Sekreterlik makamına yapılan en büyük saygısızlıktır. Bunu daha önce birçok kez açıkladım, yazınız üzerine bir kez daha açıklıyorum.” ifadelerini kullandığını belirtti.

İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz'a da haberin kesinlikle doğru olmadığını belirten Hamzeçebi, Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in iddialarının yalan olduğunu söyleyerek adaylık iddialarına da noktayı koymuş oldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.