Ev ziyaretleri Beykoz'un sevilen simasından başladı!

Ev ziyaretleri Beykoz'un sevilen simasından başladı!

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ev ziyaretlerine Beykoz'un sevilen siması İsa Köse'den başladı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye başladı. Başkan Murat Aydın'ın ilk durağı Beykoz'un sevilen simalarından İsa Köse'nin Çavuşbaşı Mahallesi'ndeki evi oldu. Ziyaret esnasında renkli görüntüler oluştu.

Beykoz'un sevilen simalarından İsa Köse, ablası ve eniştesi ile birlikte Başkan Murat Aydın'ı evlerinde ağırladı. Başkan Aydın, ev ahalisi ile uzun süre sohbet etti ve onların sorunlarını dinledi. Başkan Aydın İsa Köse'ye duygu ve düşüncelerini sordu. Ortaya renkli görüntüler çıktığı sohbetin ardından Aydın, evdekiler için getirdiği hediyeleri kendilerine takdim etti.

Başkan Aydın, İsa Köse'ye hediye ettiği kol saatini Köse'nin koluna bizzat kendisi taktı. Aldığı hediye karşısında mutlu olan Köse, Başkan Aydın'a teşekkür etti. İsa Köse'nin, Başkan Aydın'ın üzerindeki takım elbiseyi çok beğendiğini söylemesi üzerine Aydın, Köse'nin doğum gününde kendisine bir takım elbise hediye edeceğini söyledi.Başkan Murat Aydın'ı evlerinde misafir eden İsa Köse ve ailesi, 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde başarılar dileyerek kendisini sonuna kadar destekleyeceklerini söyledi.

Murat Aydın daha sonra İsa Köse ve ailesi ile vedalaştı ve onların duaları eşliğinde evden ayrıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.