Beykoz kara teslim… Araçlar yolda kaldı

Beykoz kara teslim… Araçlar yolda kaldı

Beykoz'da da etkili olan kar yağışı şehrin birçok noktasını beyaza bürüdü. Şiddetli kar yağışından dolayı bazı sürücüler yolda kaldı.

İstanbul genelinde olduğu gibi Beykoz'da da etkili olan kar yağışı şehrin birçok noktasını beyaza bürüdü. Beykoz'da şiddetli kar yağışından dolayı bazı sürücüler yolda kaldı.

Beykoz'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı akşam saatlerinde de şiddetini arttırarak devam ediyor. Gün boyunca aralıklarla yağan kar şehrin birçok noktasını beyaza bürüdü. Beykoz'un yüksek kesimlerinde seyrine doyumsuz bir manzara oluşurken diğer yandan kar yağışına hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı.

Günler öncesinden kar alarmı verilmesine rağmen Beykoz'da akşam saati iş çıkışı şiddetini artıran kar yağışı nedeniyle bazı sürücüler yolda kalırken, vatandaşlar yürüyerek evlerine gitmek zorunda kaldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.