Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz Güncel Haber'e konuk oluyor

Muharrem Kaşıtoğlu Beykoz Güncel Haber'e konuk oluyor

Beykoz Güncel Köşe Yazarları Sofrası, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu için kuruluyor.

Beykoz Güncel Haber'in Köşe Yazarları Sofrası, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu için kuruluyor. Köşe yazarlarının sorularını cevaplayacak olan Kaşıtoğlu Beykoz'a dair prpjelerini de anlatacak.

Dönem dönem Beykoz'un önemli ve tartışılan isimlerini ağırlayan Beykoz Güncel Haber köşe yazarları, yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını ‘Köşe Yazarları Sofrası'nda ağırlıyor. İlk olarak Saadet Partisi İBB Meclis Üyesi ve Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu'nun ağırlanacağı programda yazarların soruları haricinde, AK Parti'den istifa etme sebebi başta olmak üzere, Beykoz'un ve Beykozluların sorunları ile bu sorunların çözümü üzerine sohbet gerçekleştirilecek.

Sorularınızı bize iletin!

Yarın (Pazartesi) akşamı gerçekleştirilecek programda, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu'na sorulmasını istediğiniz soruları 0533 767 59 59 nolu WhatsApp İhbar Hattına mesaj yoluyla veya [email protected] adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.