Murat Aydın bu akşam Beykoz projelerini anlatıyor!

Murat Aydın bu akşam Beykoz projelerini anlatıyor!

AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın 'Hayalini kurduğumuz Beykoz için' sloganıyla projelerini anlatıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 29 Aralık 2018 günü Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak Murat Aydın ismi açıklanmıştı. İki aydır Beykoz'da çalışmalarını sürdüren Aydın, 'Hayalini kurduğumuz Beykoz için' sloganıyla projelerini anlatıyor.

İki aydır Beykoz'u karış karış gezen ve vatandaşlarla sıcak temas halinde olan, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Hayali kurulan bir Beykoz için” tasarladığı projelerini bu akşam saat 19:00'da Gümüşsuyu Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde düzenleyeceği ‘Vizyon Sunumu'nda anlatacak.

Beykoz'a kapı aralamak için…

Tüm Beykozluları sunuma davet eden Başkan Aydın, “İki aydır Beykoz'da sokak sokak, cadde cadde gezdik. STK'lardan derneklere, esnaflardan, kahvehanelere kadar misafir olduğumuz her yerde hemşehrilerimizi dinledik. Beykoz'umuzun sorunlarını biliyoruz. İmar, istihdam, ulaşım ve alt yapı gibi sorunlarını geride bırakmış; eğitim, kültür-turizm, teknoloji ve spor yatırımlarıyla kalkınmış bir Beykoz'a kapı aralamak için neler yapacağımızı sizlere anlatmak istiyorum. Tüm Beykozlu hemşehrilerimi bu akşam düzenleyeceğimiz sunumumuza davet ediyorum.” açıklamasında bulundu.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.