Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'a geliyor

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz'a geliyor.

31 Mart seçim çalışmaları kapsamında il il gezip mitingler düzenleyen halka buluşan Erdoğan, Beykoz miting tarihi de belli oldu. En son geçtiğimiz yıl Nisan ayında Beykoz'a gelen Erdoğan, Beykoz mitingi ile bir kez daha Beykozlular ile buluşmaya hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Mart 2019 Cuma günü Beykoz'a geleceği öğrenilirken, saat 17:30'da Belediye Meydanı'nda düzenlenecek olan miting ile halka hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Beykoz'un sorunlarını çözmek için aday gösterilen Cumhur İttifakı AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yaklaşık 3 aydır sahada çalışma yürütüyor. Yapılan anketlerde yüzde 50'nin üzerinde oy aldığı gözlenen Aydın'a destek vermek üzere Beykoz'a gelecek olan Erdoğan'ın Beykoz'un sorunları ile ilgili de önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.