Beykoz Belediyesi kitap okuyor

Beykoz Belediyesi kitap okuyor

 

Daha iyi hizmet vermek ve kişisel gelişimi sağlamak amacıyla her Perşembe 16.00 ile 17.00 arası belediye çalışanları kitap okuyacak.

İlçemizde yapılan kültürel hizmetlerin yanı sıra hizmet içi eğitim ve kültürel faaliyetlere de büyük önem veren Beykoz Belediyesi, çalışanlarına yönelik kitap okuma saati uygulamasına başladı.  

Beykoz Belediyesi tarafından yürütülen çalışmayla Belediye çalışanları arasında kitap okuma alışkanlığı kazandırılması, hizmet kalitesinin arttırılması ve kişisel gelişime katkıda bulunmak amacıyla her Perşembe günü 16.00-17.00 saatleri arasında kitap okuma programı düzenleniyor.  

Belediyenin tüm ekipleri ve çalışanlarıyla ilçe sakinlerine daima kaliteli hizmet sunması  gerektiğinin altını çizen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, uygulamayla kültürel birikime katkıda bulunmaya çalıştıklarını söyledi.

 

 

 

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.