Beykoz gençliği hakkında konuşan klavye delikanlıları!

Maalesef son günlerde ağzı olan konuşuyor, herkes de istediğini duyuyor. Hatta bu aralar ne duymak istiyorsa onu duyuyor.

Bir günah keçisi arayanlarla, AK Partiye vurmak için hazırda bekleyenler bir olunca gerçek dışı haberler, haber gibi gösterilmeye çalışılarak daha gençken gençliğin siyasi hevesini sindirmeye çalışanlar siz avucunuzu yalarsınız.

AK Parti Gencik Kolları Başkanı Furkan Çeliker işi gereği balıkçı barınağında bulunan bütün teknelere girer ve çıkar. Hani bir söz varya “en iyi tekne arkadaşının teknesi” diye limandaki bütün tekneler arkadaşı, abisi ve işi gereği komşusudur. Yani bütün teknelere girer çıkar ve oturur.

Son günlerde İstanbul Boğazına ve Karadeniz'e kıyısı olan Beykoz'da, AK Parti Gençlik Kolları yönetimi limana bağlı bir ticari teknenin arkasında toplantı yapıyor ve sosyal medyada paylaşıyor diye yer yerinden oynuyor. Yerinden oynatanlara bakınca ‘Sözcü' grubu fakat dalgaya dümen olanlarda AK Parti içerisindeki AKP'liler.

Furkan Çeliker, AK Parti'nin her kademesinde, yaşının tutmadığı tarihlerden bu güne görev almış, gecesini gündüzüne katmış, ailesiyle ticari faaliyetleri dışında belediye ve belediyeye bağlı kurumların hiç biriyle ticari faaliyeti, kazancı olmamış bir isimdir.

Adı üzerinde ‘Gençlik' yaz dönemi sıcakta kendi kendilerine kapalı bir odada toplantı yapmak yerine bir farklılık yaparak doğup büyüdükleri, denize girdikleri, seçmeninden oy istedikleri Beykoz sahilinde kıyaya bağlı bir teknede toplantı yaptı diye linç edilmek isteniyor. Beykoz'u bilmeyen, AK Parti çatısı altında herhangi bir görev almamış klavye delikanlıları oturduğu yerden ‘islam' ve ‘ümmet' sözleriyle AK Parti ve Beykoz gençliği hakkında ahkam kesiyor.

Unutmayın oyun kurarken oyuna gelirsiniz çünkü esas oyun kurucu oyunları bozandır. Tabii olay medyaya falan düşünce direk bu işin arkasında olanları da tahmin etmemek o kadar da zor değil. Biz sokakta düşe kalka büyüdük ve sabrı, sabrede sabrede öğrendik sıkıntı yok.

Acaba o tweet atanlar hiç tekneye binmiyor mu? Bırakın binmeyi, hatta birçoğunun teknesi bile vardır. Eğer yine de tekneye binemiyorsa gelsin her gün limanda bekleyen aynı teknede onu da misafir edelim.

Acınacak taraf kendini AK Partili olarak lansa eden o twittercılar acaba CHP İl Başkanı'nın yaptığı gafları, eşiyle yedikleri domuz etini ve sonrasında açtığı iftarları bu kadar gündeme taşımaya çalıştı mı çok merak ediyorum.

Gençliğin her yerde olma hakkı olduğu gibi bir gün yatta, bir gün sokakta, bir gün plazada, bir gün gecekonduda olma hakkı var. Fakat o tweet atanlar hep aynı yerlerinde sayarlar. Fakat o belaltı vuranların bellerinin altına sırası gelince bakılır.

Önümüzde kurban bayramı var siz kurban arıyorsunuz fakat bizim size verecek kurbanımız yok. 

Bu vesileyle Kurban Bayramı'nın Müslüman alemine hayırlar getirmesini diliyorum.

Kalın sağlıcakla.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.