Kemal Kılıçdaroğlu Beykoz Camına el attı!

Kemal Kılıçdaroğlu Beykoz Camına el attı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beykoz'da cam projesi ile ilgili çalışma başlayacağını duyurdu.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) üyeleri tarafından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gerçekleştirilen iade-i ziyarette Beykoz için önemi büyük olan cam sanatı damgasını vurdu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroglu, 23 Haziran seçimleri öncesi Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Genel Merkezi'ni ziyaret etmişti. Seçimlerin ardından KAS-DER Genel Başkanı Başkanı Remzi Şen, yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanları ile birlikte Ankara çıkarması ile iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık'ın da hazır bulunduğu ziyarette Beykoz için önemi büyük olan cam sanatı günün en önemli konusu oldu. Alınan bilgilere göre ziyarette CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cam projesi ile ilgili çalışma başlatılacağını söylediği belirtildi. Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamada İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştüğü ve cam el imalathanelerine destek verilmesi gerektiğini söylediği belirtildi. İmamoğlu'nun da kendisine cam konusunda çalışma ve program yapacağını belirterek el sanatlarını el birliği ile tekrar eski haline getirteceğini söylediği öğrenildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.