Beykoz da düğün konvoyunun önünü kesen sürücüye tepki

Beykoz da düğün konvoyunun önünü kesen sürücüye tepki

Beykoz'da düğün konvoyunun önünü kesen sürücü uzun kuyruklar oluşturdu. Vatandaşlar ise korna basarak tepki gösterdi.

Beykoz Kavacık'da bir sürücü seyir halinde olan düğün konvoyunun önünü kesti. Sürücünün zarf almak için konvoyun önünü kestiği olayda, diğer sürücüler oluşan trafikten ötürü korna basarak tepki gösterdi.

Kavacık Hasan Yavuz Mevkii Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde hafta sonu düğün konvoyunun önü üstü açık lüks bir araba tarafından kesildi. Araçtan inen sürücü limuzin içerisindeki gelin ve damada ulaşamayınca konvoydaki diğer araca yaklaşarak para dolu zarf istedi. Zarfı eline alan sürücü ardından koşarak aracına binerek yoluna devam etti. Ancak sürücü yaptığı bu hareketle trafiği keserek uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.

Cadde üzerinde oluşan trafik nedeniyle sürücüler kornalara basarak duruma tepki gösterdi. Dörtlülerini de yakan konvoydaki araçlar ardından yollarına devam etti. Üstü açık lüks araba sürücüsünün bu sorumsuz hareketi ise vatandaşların tepkisine neden oldu. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına böyle yansıdı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.