Beykoz Belediyesinden örnek davranış… Etkinlik iptal!

Beykoz Belediyesinden örnek davranış… Etkinlik iptal!

Beykoz'da yeni kültür-sanat sezonu açılışı Barış Pınarı Harekâtı dolayısıyla iptal edildi.

Beykoz Belediyesi tarafından 11 Ekim 2019 Cuma akşamı (bu akşam) Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde yapılacak olan 2019-2020 Kültür-Sanat Sezonu açılışı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekâtı dolayısıyla iptal edildi.

Yeni kültür-sanat sezonu, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından ülkemizin bölünmez bütünlüğü, vatanımızın bekası ve sınırlarımızın güvenliği için terör unsurlarının bertarafına yönelik başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekâtı dolayısıyla iptal edildi.  

Kahraman askerlerimize muvaffakiyetler diliyoruz

Beykoz Belediyesinden yapılan açılamada ayrıca “2019-2020 Kültür-Sanat Sezonu'nda 8 merkezde haftanın 7 günü sanatseverlere yönelik hazırlanan etkinlik ve programlar sosyal medya mecraları, kurumun resmi web sitesi ve ekranlar üzerinden düzenli olarak duyurulmaya devam edecektir. Tüm kültür sanat dostlarına anlayışları için teşekkür ediyor, harekâta katılan kahraman askerlerimize ve ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz.”  ifadeleri kullanıldı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.