Beykoz sağlık ocağında dehşet saçtı!

Beykoz sağlık ocağında dehşet saçtı!

Beykoz'da bir kişi aile sağlık merkezinde görevliye ve hastaya saldırdı. Saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Beykoz'da aile sağlık merkezine gelerek yanında getirmediği çocuğuna ilaç yazdırmak isteyen, iddialara göre isteği...

Beykoz'da bir kişi aile sağlık merkezinde görevliye ve hastaya saldırdı. Saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Beykoz'da aile sağlık merkezine gelerek yanında getirmediği çocuğuna ilaç yazdırmak isteyen, iddialara göre isteği kabul edilmeyen vatandaş, ASM'de terör estirdi. Önce görevli tıbbi sekretere, ardından da yaşlı hastaya saldıran kişinin görüntüleri güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre; Çavuşbaşı Nurullah Baldöktü Aile Sağlık Merkezi'ne gelen A.M.S. (41), yanında olmayan çocuğu için kendi adına ilaç yazdırmak istedi. Tıbbi sekreterin bunun yasal olmadığını söylemesi sinirlenen A.M.S., önce tıbbi sekretere yumruklarla saldırmaya başladı.  Kadının yardımına yaşlı bir hasta koştu. Ancak saldırganı engellemek isteyen yaşlı adam da yumrukların hedefi oldu. Saldırgan yaşlı adamı da yumruk atarak yere düşürdü. Sağlık merkezindekilerin araya girmesiyle saldırgan durduruldu. Kadının yardımına yaşlı bir hasta koştu. Ancak saldırganı engellemek isteyen yaşlı adam da yumrukların hedefi oldu. Saldırgan yaşlı adamı da yumruk atarak yere düşürdü. Sağlık merkezindekilerin araya girmesiyle saldırgan durduruldu.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hasta yakını A.M.S'yi gözaltına aldı. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğünde gerekli işlemlerin yapılmasının ardından Beykoz Adliyesinde mahkemeye çıkarılan A.M.S, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

YORUMLAR...