Trabzonspor yöneticileri ile Beykoz taraftarları buluştu

Trabzonspor yöneticileri ile Beykoz taraftarları buluştu

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Trabzonsporlu taraftarların oluşturduğu Beykoz'un İshaklı mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Beykoz İshaklı Mahallesi ziyaretinde 'Burada her yer bordo-mavi, hayat da bordo-mavi. 'Bize Her Yer Trabzon' mottosunu tam manasıyla anlamlandıran değerli taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz' ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp ile yönetim kurulu üyeleri Tuncay Uzunal ve Eda Lermi Zorer, Beykoz İshaklı Mahallesi'ni ziyaret etti.  Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ve yöneticiler, nüfusunun büyük çoğunluğunu Trabzonsporlu taraftarların oluşturduğu mahallede, vatandaşlarla bir araya geldi.

Asbaşkan Alp ve yöneticiler, İshaklı Mahallesi Muhtarı Ali Cinel ve İshaklı Spor Kulübü Antrenörü İsmet Birinci'yi ziyaret etti. İshaklı İlkokuluna da giden asbaşkan Alp ile yönetim kurulu üyeleri, bordo-mavili taraftarlarla buluşarak onlara çeşitli hediyeler verdi.

Mehmet Yiğit Alp: Burada her yer bordo-mavi, hayat da bordo-mavi

Ziyaret esnasında Trabzonspor Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp şu değerlendirmeleri yaptı. 'Dünyanın hemen her yerinde milyonlarca taraftarımız var. Trabzonspor'umuzu yaşıyorlar, yaşatıyorlar. İstanbul'daki İshaklı Mahallesi de taraftarlarımızın yoğun olarak bulunduğu yerlerden biri. Burada her yer bordo-mavi, hayat da bordo-mavi. 'Bize Her Yer Trabzon' mottosunu tam manasıyla anlamlandıran değerli taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.'

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.