CHP Beykoz'da kongre tarihi ve yeri belli oldu

CHP Beykoz'da kongre tarihi ve yeri belli oldu

CHP Beykoz’da 37'nci Olağan İlçe Kongresi'nin yeri ve tarihi belli oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü’nün gelecek dönem siyasi rotasına yön verecek yeni kadroların belirleneceği kongre tarihi ve yeri belli oldu. 37'nci Olağan Kongre 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nün 8 Kasım’da başlayan mahalle delege seçimlerini 1 Aralık’ta noktalanmasının ardından gözler ilçe kongre tarihine çevrilmişti. Beykoz'un 45 mahallesinde seçilen 417 delege, sandık başına giderek ilçe başkanını, ilçe yönetim kurulunu ve il delegelerini seçecek.

""

R. Şahin Koktürk Spor Salonu’nda 12 Ocak 2020 Pazar günü gerçekleşecek olan Beykoz İlçe Kongresi saat 08:00’da (Nisaplı) yapılacak.  Çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise aynı gün ve yerde saat 12:00’da (Nisapsız) yapılacağı öğrenildi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı olağan kongre öncesi ilk adaylık açıklamasını eski İlçe Başkanı Mahir Taştan yapmıştı. İkinci açıklayan isim ise Parti Okulu Eğitmenliği yapmış bir isim olan Gülten Demirbaş oldu. Kongre tarihinin belli olmasının ardından önümüzdeki günlerde mevcut İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün de adaylık açıklaması yapması bekleniyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.