Beykoz Emniyet Müdürlüğüne atama

Beykoz Emniyet Müdürlüğüne atama

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yeni atamalar gerçekleşti. Bu kapsamda Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğüne Enver Çolak getirildi.

2009 yılında Çevik Kuvvet Şube Müdür yardımcılığından, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Enver Çolak buradaki görevinin birinci yılını doldurmasıyla Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Gaziosmanpaşalıların sorunlarıyla yakından ilgilendiği belirtilen Çolak, bir yıl içinde 1443 olayı aydınlattığı, bu olaylardan 2223 kişinin adli mercilere intikal ettirildiği ve yaklaşık 190 kg narkotik madde ele geçirdiği gelen haberler arasında.

Giresun Alucralı olan Çolak, birçok gece ilçe emniyet müdürlüğünde sabahladığı ve Toplum Destekli Polis uygulamasını Gaziosmanpaşa'da başarıyla hayata geçirdiği edinilen bilgiler arasında.

 

Muhabere Şube Müdürü iken 2009 yılında Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Yılmaz Avcu ise, görev süresinin bir yılı tamamladığı gün Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne atandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.