SBS'de sekiz birinci Beykoz'dan!

SBS'de sekiz birinci Beykoz'dan!

Okullarımızdan 2010 SBS sınavında 8 birinci çıkarken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de 2010 ? 2011 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıklarına devam ediyor.

Kavacık Bölgesinin lise ihtiyacını karşılamak üzere yapımı devam etmekte olan Celal Aras Lisesi, 40 derslik olarak yapılmakta ve spor salonu inşaatı yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmeye çalışılmaktadır.

Güzelcehisar ve Fatin Hoca ilköğretim Okulları İSMEP kapsamında güçlendirilmeye alınmıştır. Her iki binanın güçlendirme çalışmaları da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

 

Ayrıca Soğuksu Bölgesinde devam eden, Beykoz Konakları Vakfı tarafından yapılan İlköğretim Okulu ile Riva'da yapılması planlanan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi inşaatlarının yapımına da başlanacaktır.

 

SBS ?ye sekiz birinci de BEYKOZ?dan

 

2010 SBS sınavı sonuçları açıklandı. SBS değerlendirmelerine göre İlçemiz Özel Doğa Kolejleri, Hacınuman İlköğretim Okulu, Zafer Sarıyer İlköğretim Okulu ve TED İstanbul Koleji İlköğretim Okullarımız birincilerin çıktığı okullar oldu.

?

?

?

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.