Paşabahçe esnafının sorunlarını dinledik!

Paşabahçe esnafının sorunlarını dinledik!

Ak Parti İstanbul Milletvekili Özlem Piltanoğlu Türköne Beykoz'da halkın sorunlarını dinledi.

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan özellikle referandum öncesi halkla buluşma etkinlikleri kapsamında İstanbul milletvekili Özlem Türköne, Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ile birlikte bir takım ziyaretlerde bulundu.

 Programına ilk olarak sabah Beytaş tesislerinde teşkilat mensuplarıyla yapılan kahvaltılı toplantıyla başlayan Türköne, Paşabahçe'de kurulan "Ak Nokta"yı ziyaret ederek partililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra teşkilat mensuplarıyla birlikte Paşabahçe pazarı ve esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

İncirköy Muhtarı Şefik Yavuzyılmaz'ı da ziyaret eden Türköne, mahalle hakkında bilgi aldı. Genel olarak 2B kapsamında vatandaşlara gelen ecrimisillerden yakınan Muhtar Şefik Yavuzyılmaz, sorunların bitimi için vekilden yardım istedi. İncirköy muhtarının sözleri üzerine İstanbul Milletvekili Özlem Türköne 2011'de Beykoz'un bazı temel sorunlarının Ak Parti tarafından çözüleceğini söyledi.

Daha sonra mülki idare amirleri ziyareti kapsamında parti teşkilat mensuplarıyla beraber Cumhuriyet Başsavcısı Nuh Tekin ve İlçe Seçim Kurulu Başkanvekili Salih Kopan makamlarında ziyaret edildi.

İlçe Seçim Kurulu ziyareti sırasında 12 Eylül referandumunda Ak Parti adına görev alacak sandık kurulu asil ve yedek üye listesi de İlçe Başkan Yardımcısı Avukat Ahmet Deliak tarafından kurula teslim edildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.