AK Parti Beykoz’dan hastane ziyareti

AK Parti Beykoz’dan hastane ziyareti

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Beykoz Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu ile İdari ve Mali İşler Müdürü Selda Ceylan’ı ziyaret etti.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile Sağlık Komisyonu Başkanı Ömer Gökdemir, Beykoz Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek Başhekim Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’dan ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Selda Ceylan’dan hastanenin genel durumu hakkında bilgiler aldı, sohbet etti.

Başhekim Erdoğdu, İlçe Başkanı Dilmaç ve Kadın Kolları Başkanı Zayıf’ın ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sundu.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından şunları aktardı:

“Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu ile İdari ve Mali İşler Müdürü Selda Ceylan’dan hastanemizin genel durumu ile ilgili bilgiler aldık. Bu vesileyle büyük bir fedakârlıkla görevlerini özveriyle yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.