Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı harekete geçti!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, AK Partinin tek başına iktidar oluşunun 17. yıl dönümü dolayısıyla ilçe genelinde yeni üyelik çalışması başlattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, AK Partinin tek başına iktidar…

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, AK Partinin tek başına iktidar oluşunun 17. yıl dönümü dolayısıyla ilçe genelinde yeni üyelik çalışması başlattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, AK Partinin tek başına iktidar oluşunun 17. yıl dönümü dolayısıyla yüzlerce teşkilat mensubuyla ilçe genelinde yeni üyelik çalışması başlattı. Çalışmalara İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Pazar günü Beykoz’un 45 mahallesinde aynı anda sahaya çıktı. AK Partinin tek başına iktidar oluşunun 17. yıl dönümü dolayısıyla başlatılan yeni üye çalışmasına İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin ve İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile yüzlerce teşkilat mensubu katıldı.

Hanefi Dilmaç: Üye sayısını 50 bine çıkarmayı hedefliyoruz

İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç sahaya çıkmadan önce yapmış olduğu açıklamasında Beykozlu aileler ile sadece seçim zamanı değil her zaman bir araya gelmek partinin en önemli misyonu olduğunu söyleyerek  “Bu gaye ile tekrar kapı kapı dolaşmayı, gönüller yapmayı, AK Parti Beykoz ailemizin üye sayısını 50 bine çıkarmayı hedefliyoruz. 3 kademe 45 mahalle başkanımız ve yönetimleri, 3 kademe ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Beykoz Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte ailelerimizi ziyaret edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bayram Şenocak: 17. yıl dönümümüz kutlu olsun

Yeni üye çalışması başlatan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden İl Başkanı Bayram Şenocak yapılan çalışmalardan dolayı İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a teşekkür ederek şu açıklamaları yaptı. ‘Bugün 3 Kasım 2002. AK Partimizin Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kuruluşunun ardından tek başına iktidara gelişinin yıl dönümü. 17. yıl dönümümüz kutlu olsun. Hayırlı olsun. Uzun yıllar ülkemize hizmet etmeyi mevlam bize nasip etsin. 17 yılda parti olarak çok güzel işler başardık. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın yola çıkarken ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla bu 17 yılı değerlendirdiğimizde gerçekten artık hiçbir şey eskisi gibi değil. 17 yıl önceki Türkiye ile günümüz Türkiye’si arasında dağlar kadar fark var. Artık siyasi vesayet dönemi kalktı. Özgürlüklerin kısıtlandığı bir Türkiye değil hukukun üstünlüğü, demokrasinin, özgürlüklerin yaşandığı, istenilen okula gidilebilen bir Türkiye konuşuyoruz.’

İstanbul’da 2,5 milyona yakın üyemiz var

AK Partinin tek başına iktidar oluşunun yıl dönümünde üye çalışmalarına hız verdiklerini kaydeden Şenocak, ‘Cumhurbaşkanımızın ‘AK Partiyi millet kurmuştur’ söylemiyle biz milletimize tekrar gidelim, kurduğunuz partiniz ve teşkilatları olarak sizlere geldik, kapınızı çaldık diyelim. İstanbul’da çok güçlü bir üye profilimiz var. 2,5 milyona yakın üyemiz var. İnşallah önümüzdeki süreçte teşkilat çalışanlarımızla daha iyi bir ivme kazandıracağız.’ diye konuştu.

AK Parti daha da güçlenerek yola devam edecek

Şenocak sözlerinin devamında ‘İnşallah bugün çok daha fazla yeni AK Partili neferler, üyemiz partimize katılacak. Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek.’ dedi.

Açıklamanın ardından Şenocak ve teşkilat üyeleri evleri ziyaret etti. Kavacık Mahallesi’nde üye kaydı yapmak için evleri ziyaret eden Şenocak, burada AK Partinin yaptığı çalışmaları anlattı. 4 kişinin kaydını da yapan Şenocak, üyeliklerinin hayırlı olmasını diledi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.