AK Parti Beykoz'da 'Evet' coşkusu

Referandum sonuçlarının belli olmasıyla beraber AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nda zafer coşkusu yaşandı.
  • 16.04.2017 00:00:00

Referandum sonuçlarının belli olmasıyla beraber AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nda zafer coşkusu yaşandı. 

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, sandıkların açılmasının ardından İlçe SKM’de buluşarak seçim sonuçlarını birlikte takip etti. Resmi olmayan sonuçlara göre, Beykoz’da halk oylamasından ?evet? çıktığının anlaşılmasıyla partililer büyük bir sevinç yaşadı.

Yüzlerce Beykozlu sonuçların açıklanmasının ardından Kavacık Meydanı’na akın etti. Ellerinde bayraklarla gelen vatandaşlar, şarkılar ve havai fişekler eşliğinde referandum zaferini kutladı. Kutlamaya katılan AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Saadettin Çay, Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, SKM Başkanı Tuncer Dede ile başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de ellerine bayraklar alarak vatandaşların coşkusuna ortak oldu.

Mustafa Gürkan: Akıllarınızı karıştıracaklar, sakın inanmayın

Kavacık Meydanı’nda partililere seslenen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan konuşmasına Beykoz halkına teşekkür ederek başladı. Gürkan; ?Bu akşamdan itibaren akıllarınızı karıştıracak ifadeler duyabilirsiniz. Sakın inanmayın. Bu tük milletinin ve Beykoz halkının zaferidir. Bu sonuç hem Beykoz’un hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin kutlu yarınlarının ilk adımı olacaktır.? diyerek 60 gün boyunca çalışan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Gaye Zayıf: Yücel Çelikbilek’e evet hediyesi

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker’in kısa bir teşekkür konuşması yapmasının ardından Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’da kazanılan zaferi bugün doğum günü olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e armağan ettiklerini söyledi.

Yücel Çelikbilek: Osmanlı tokadını vurdunuz

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de yapmış olduğu konuşmasında ?Beykoz’da bir kez daha destan yazdınız. Milletimiz Evet diyerek yurtiçinde ve yurtdışındaki düşmanlara Osmanlı tokadını vurdu. Bu tokadı atan başta Beykoz halkını yürekten kutluyorum. Bu sevda kutlu yürüyüşümüz devam edecektir. Bugün yeni bir başlangıç yapılmıştır.? diyerek bu ülke üzerinde oyun oynamak isteyenlerin oyunlarını bozacaklarını söyledi.

Saadettin Çay: Türkiye’nin geleceğine Evet diyen muhteşem Beykoz

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Saadettin Çay da kısa konuşmasında ?Bugün Türkiye’nin geleceğine Evet diyen muhteşem Beykoz, 15 Temmuz da açılan parantezi 16 Nisan’da kapatan Beykoz hepinize şükranlarımı sunuyorum.? ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından meydanda toplanan vatandaşlar saatlerce ayrılmayarak ilerleyen saatlere kadar şarkılar eşliğinde zaferi doyasıya kutladı.

İlgili Haberler