Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

AK Parti Beykoz’dan can dostlar için seferberlik!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, kar yağışının etkisini sürdürdüğü bu günlerde ilçe ve mahalle teşkilatıyla birlikte can dostların ihtiyaçlarını giderecek önemli bir seferberliğe imza attı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, kar yağışının etkisini sürdürdüğü bu günlerde ilçe ve mahalle teşkilatıyla birlikte can dostların ihtiyaçlarını giderecek önemli bir seferberliğe imza attı.

galeri isak parti beykoz dan can dostlar icin seferberlik 7130

Ak Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığınca, partinin 81 il teşkilatıyla şehirlerde ve doğadaki hayvanların ihtiyaçlarının karşılanması için seferberlik başlatıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı da soğuk hava ve kar yağışından dolayı yiyecek bulmakta zorlanan sokaklardaki ve kırsal alanlardaki can dostlar için harekete geçti.

Sahipsiz sokak hayvanlarının yoğunlukta olduğu alanlar ve ilçe genelinde farklı noktalara yerleştirilen kedi ve köpek evlerinin bulunduğu besleme noktalarına can dostlar için yem, mama ve su bırakıldı.  

https://www.youtube.com/watch?v=Yh_u9rQESik***

SEFERBERLİK KIŞ BOYUNCA DEVAM EDECEK

AK Parti Beykoz Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen bu çalışma bir günle sınırlı kalmayacak ve kış şartlarının etkili olduğu süre boyunca devam edecek.

galeri isak parti beykoz dan can dostlar icin seferberlik 2898

Yurt genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışma ile ilgili farkındalığın oluşturulması için ise “BizeEmanet” etiketinin kullanıldığı sosyal medya çalışması şu anda Türkiye gündeminde en üst sıralarda yer alıyor.

“SOKAKTAKİ CANLAR BİZE EMANET”

Soğuk hava ve kar koşulları nedeniyle bu beslemelerin önemini vurgulayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Sorumluluk alanı gözetmeksizin 7 gün 24 saat esasını benimseyerek, ilçemizin dört bir yanında hizmetleriyle tüm teşkilatımız ve belediyemiz vatandaşlarımızın yanında oldu. Bununla birlikte soğuk kış günlerinde yem ve mama bulmakta zorluk çeken hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için teşkilatımız ile birlikte kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sokaktaki can dostlarımız için belirlenen noktalara yem ve mama bırakılması, ağaçlara kuşlar için meyveler takılması, pencere önlerine ekmek kırıntıları koyulması gibi çeşitlendirilebilecek eşzamanlı çalışmalar yapıyoruz. Sokaktaki canların bize emanet olduğunu unutmayalım. Bu seferberliğe katılan ve destek veren tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma ve ilçe sakinlerine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı