Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

ANAP'ın Beykoz Gönül Sofrası'nda Ediz Hun vardı!

Yeşilçam'ın ünlü aktörü ve eski ANAP Milletvekili Ediz Hun Beykoz'un Gönül Sofrası'na konuk oldu.

Beykoz'da eski ANAP'lıların her ay düzenlemiş oldukları gönül sofrasına bu ay sürpriz bir isim konuk oldu. Yeşilçam'ın…

Yeşilçam’ın ünlü aktörü ve eski ANAP Milletvekili Ediz Hun Beykoz’un Gönül Sofrası’na konuk oldu.

Beykoz’da eski ANAP’lıların her ay düzenlemiş oldukları gönül sofrasına bu ay sürpriz bir isim konuk oldu. Yeşilçam’ın ünlü aktörü ve aynı zamanda eski ANAP Milletvekili Ediz Hun, hem sevenleri hem de eski parti arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Adem Öztürk’ün öncülüğünde Pasha Garden Restoran’da bir araya gelen ANAP’lılar, bu kez de anılarını Ediz Hun ile paylaştı. Ediz Hun’un katıldığı toplantıya ayrıca Yeşilçam Yönetmeni Ülkü Eralkın’da katılarak eski günleri beraberce yad etti.

Eylül ayında Mesut Yılmaz konuk olabilir!

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Adem Öztürk, Eylül ayında ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz’ı konuk edebileceklerinin müjdesini verdi.

Ediz Hun: Tecrübeliyim ama asla çok iyi bir sanatçıyım demem!

Daha sonra sözü alan Ediz Hun yaklaşık iki saat boyunca samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Sinemaya ve siyasete giriş hikayelerini, anılarını paylaşan Ediz Hun: “Benim için son derece önemli bir toplantıya katılıyorum. Bunun için Adem Öztürk’e teşekkür ediyorum. Yeşilçam artık yok. Bunu dramatize etmiyorum. Gerçekten yok. Sinema tarihime baktığımda üç yönetmen aklıma geliyor: Ülkü Eralkın, Mehmet Dinler ve Aram Gülyüz. Yeni nesille de çalıştım bazı projelerde. Genç oyuncular gerçekten çok iyi. 130 başrol oyunu aldım. Tecrübeliyim ama asla çok iyi bir sanatçıyım demem. Şimdi ki dizi çalışmalarında çalışma saatleri oldukça fazla ve yorucu.  Sinema haricinde bu yüzden herhangi bir çalışma düşünmüyorum. Yeşilçam’da artık tarihin derinliklerinde… Çağ ilerliyor. Kim bilir 2050’lerde neler olacak” şeklinde konuştu.

Türkiye’yi düşünerek egosuz bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz!

Bir din konusuna bir de siyaset konusuna girmediğini söyleyen Ediz Hun ülkenin şimdi bulunduğu koalisyon durumuna ilişkin ise şu açıklamalarda bulundu: “Alevi-Sunni, Kürt-Türk ayrımının gereksizdir. Önemli olan insanlıktır. Herkes birbirine karşı hoşgörülü, saygılı olmak zorundadır. Irkçılık iyi bir şey değildir.  Bunlar bizi birleştirmez, ayrıştırır. Türkiye’yi düşünerek egosuz bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Partililer kesin cümleler kurmamalı, mütevazi olmalılar. Böyle olmasını temenni ediyoruz”.

Anılarını anlatan Ediz Hun, konuşmasını sevgi isimli şiir ile sonlandırdı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı