Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Artık Beykoz'la birçok ortak yönü olan Konya'dayım!

Beykoz Belediyesi eski Basın Danışmanı Abdurrahman Cüneyd Fidancı BYEGM Konya İl Müdürlüğü'ne atandı.

2010 yılında Beykoz Belediyesinde Basın Danışmanlığı görevlerinde bulunan Abdurrahman Cüneyd Fidancı, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM)

Beykoz Belediyesi eski Basın Danışmanı Abdurrahman Cüneyd Fidancı BYEGM Konya İl Müdürlüğü’ne atandı.

2010 yılında Beykoz Belediyesinde Basın Danışmanlığı görevlerinde bulunan Abdurrahman Cüneyd Fidancı, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atanmasının ardındna göreve başladı.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atanan  Abdurrahman Cüneyd Fidancı görevine başladı. Gönül ve huzur kenti Konya’nın tarih boyunca her zaman önemini, değerini koruyan, ülkemizin en önemli, en güzel ve en yaşanılabilir kentlerinin başında geldiğini belirten Fidancı, “Huzur, tarih ve doğa kenti olan Beykoz’daki görevimizin ardından bir yılı aşkın Ankara’da hizmet ettik.  Beykoz’la birçok ortak yönü olan Konyamız, eğitim, kültür, sosyal açıdan olduğu gibi basın açısından da güçlü  bir ilimiz. Yine iki güzide ilimiz Aksaray ve Karaman’la birlikte Konya’da tüm yerel ve yaygın basın kuruluşlarında fedakarca emek harcayan, çalışan gazeteci arkadaşlarımızla birlikte, kamu kurumlarımızla, Büyükşehir Belediyemizle, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte el ele ve gönül gönüle hareket ederek, yüklenmiş olduğumuz görevi hakkıyla yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. BYEGM Konya il müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüten Tuncay Karabulut ve Cemil Paslı’nın başarılı çalışmalarını da örnek alarak daha ileri noktalara taşımaya ekibimizle birlikte gayret göstereceğiz. Bizlere bu görevi layık gören Genel Müdürümüz sayın Mehmet Akarca ve genel müdür yardımcılarımıza da şükranlarımı sunarım. Özellikle tecrübelerinden, çalışmalarından her zaman istifade ettiğimiz,  Beykoz Belediye Başkanı sayın Yücel Çelikbilek büyüğümüze ve Beykoz Belediyesindeki mesai arkadaşlarıma da desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

BYEGM Afyonkarahisar İl Müdürlüğü görevine atanan Cemil Paslı’dan görevi devralan Fidancı, Konya Valisi Yakup Canbolat ve Vali Yardımcısı Mehmet Usta’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Abdurrahman Fidancı Kimdir?

1976 yılında Adıyaman’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra, 2000-2009 yılları arasında İstanbul Bağcılar Belediyesinde, 2010 yılından itibaren de Beykoz Belediyesinde Basın Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.M.Mehdi Eker’in danışmanlığını yürüttü. Adıyamanlılar Vakfı, Adıyaman Dernekler Federasyonu, Adıyaman Genç İşadamları Derneği ve birçok sivil toplum kuruluşunda da aktif görevlerde bulundu.  Kurucuları arasında yer aldığı Basın Danışmanları Platformu’nun Genel Sekreterliğinin ardından, Platform Başkanlığı görevlerinde de bulunan Fidancı, Başbakanlık Makamının 07.02.2017 tarih ve 81 sayılı olurlarıyla, Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğü görevine atandı. Fidancı, evli ve bir çocuk babasıdır

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.