Bakan açıkladı! Beykoz imarı tamamlanıyor

Bakan açıkladı! Beykoz imarı tamamlanıyor

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Beykoz’un yıllardır çözüm bekleyen imar ve planlama süreçlerine dair verimli bir toplantı yapıldığını söyledi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya platformu Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Beykoz’un imar planlarına dair bir toplantı gerçekleştirdi.

Bu kapsamda, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile bir araya gelen Bakan Murat Kurum, Beykoz’un yıllardır çözüm bekleyen imar ve planlama süreçlerine dair verimli bir toplantı yaptıklarını söyledi.

Toplantıya, AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Mihrimah Belma Satır, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile belediye başkan yardımcıları katıldı.

Bakan Murat Kurum, “Gerçekleştirdiğimiz toplantı neticesinde, Beykoz’da yıllardır çözüm bekleyen imar ve planlama süreçlerini tamamlıyoruz. İstanbul Boğazı’nın incisi Beykoz’umuz için el birliğiyle, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde açıklama yaptı.

Belediye Başkanı Murat Aydın, “Bugün Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum başkanlığında Beykoz’un imar ve planlama süreçleri ile ilgili çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Beykoz'un en önemli konularından birinin çözümü noktasında hep yanımızda olan Sayın Bakanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu süreçte güçlü desteğini her zaman hissettiğimiz Cumhurbaşkanımıza da şükranlarımı sunuyorum. Toplantımızdan çıkan sonuçlar Beykoz'umuz için hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile Beykoz’umuzun imar ve planlama konularını kapsamlı şekilde değerlendirdiğimiz verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Sayın Bakanımıza ve ekibine ilgileri ve nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Sedat Yılmaz

    150 metrelik üç dairemizi yıkıp bize 50 metre daire teklif ediyor bunada adaletli dönüşüm deniyor neremizle gülelim bilemedim

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.